Intalnire online ANOFM | Clarificare dispozitii legale aparate in contextul pandemiei COVID - 19 | 28 aprilie

Dragi membri,

In urma cu 2 saptamani am solicitat clarificari Ministerului Muncii si Protectiei Sociale cu privire la aplicarea unor dispozitii legale aparute in contextul pandemiei COVID-19. Pe baza intrebarilor primite din comunitatea noastra, partenerii nostri de la la Filip&Co au redactat documentul pe care il puteti citi aici.

Victor Picu, presendintele ANOFM, a dat curs invitatiei noastre de a oferi clarificarile solicitate.  

In cazul in care mai aveti si alte intrebari de competenta ANOFM, pe care doriti sa le adresam in aceasta intalnire, va rugam sa le trimiteti pe adresa madalina.tanase@hr-club.ro pentru a putea structura cat mai eficient intalnirea. 

Va invitam, asadar, la discutia online cu presedintele ANOFM - Victor Picu, care va avea loc marti, 28 aprilie, in intervalul orar 10:00-11:30. 

Vom reveni cu linkul de conectare, in urma confirmarii participarii la evenimentul online. Evenimentul este dedicat exclusiv membrilor HR Club.

Multumim!
Echipa HR Club

Partenerii Evenimentului

Parteneri Anuali
Partner on legal matters

Parteneri anuali

Jobs

Poti consulta aici lista job-urilor de HR deschise in companiile membre HR Club. Daca esti membru HR Club si vrei sa promovezi un job din cadrul companiei tale, scrie-ne la adresa: office [at] hr-club.ro. Logheaza-te cu contul de membru HR Club si poti vedea CV-uri ale profesionistilor de HR in cautare de noi provocari. De asemenea, daca iti cauti un job, ne poti trimite CV-ul tau; acesta va fi vizibil doar membrilor HR Club, in sectiunea de CV-uri.

Evenimente

JOBS

Poti consulta aici lista job-urilor de HR deschise in companiile membre HR Club. Daca esti membru HR Club si vrei sa promovezi un job din cadrul companiei tale, scrie-ne la adresa: office [at] hr-club.ro. Logheaza-te cu contul de membru HR Club si poti vedea CV-uri ale profesionistilor de HR in cautare de noi provocari. De asemenea, daca iti cauti un job, ne poti trimite CV-ul tau; acesta va fi vizibil doar membrilor HR Club, in sectiunea de CV-uri.

Parteneri Anuali