HR Club Party 20 || Casa Universitarilor | 03 iulie 2024

2024 e un an special pentru comunitatea noastra, iar pe 03 iulie va invitam la HR Club Party 20, alaturi de prietenii din Club, sa aniversam impreuna cei 20 de ani de crestere, valori impartasite, inspiratie si proiecte indraznete care ne aduc impreuna. heart

Casa Universitarilor, loc cu istorie si valoare, este locul unde ne vom intalni incepand cu ora 17:00.

Haideti sa purtam ceva VERDE - o bijuterie, accesoriu; poate o bluza draguta si, binenteles, verde, iar noi va vom intampina in gradina Casei Universitarilor sa ne bucuram de cei 20 de ani de Club si sa ne uitam spre urmatorii... multi, in care ne vom sprijini si vom crea impreuna... prietenii, valoare, inspiratie. 

Intre timp, ne cautam Best Friends si Buddies, iar impreuna sa organizam cea mai tare petrecere VERDE din cei 20 de ani ai Clubului. smiley

Am pregatit doua pachete de parteneriat si abia asteptam sa auzim ideile voastre de personalizare ca denumire si continut! 

Ne vedem la party! 

Petrecerea este dedicata exclusiv membrilor HR Club, iar noi va asteptam cu drag miercuri, 03 iulie, de la ora 17:00, in gradina Casei UniversitarilorStr. Dionisie Lupu Nr. 46, Bucuresti. Locatia, aici.

Membrii GOLD beneficiaza de gratuitate.

Tarif membri SILVER & BRONZE: 50 euro + TVA.

Pentru a va confirma participarea, e suficient un scurt email la adresa: alina.musat@hr-club.ropana luni, 01 iulie.

Partenerii Evenimentului

Parteneri Anuali
Partner on Legal Matters
Best Friends
Buddies

Inscrieri

 Ne vedem la party! 

Petrecerea este dedicata exclusiv membrilor HR Club, iar noi va asteptam cu drag miercuri, 03 iulie, de la ora 17:00, in gradina Casei UniversitarilorStr. Dionisie Lupu Nr. 46, Bucuresti. Locatia, aici.

Membrii GOLD beneficiaza de gratuitate.

Tarif membri SILVER & BRONZE: 50 euro + TVA.

Pentru a va confirma participarea, e suficient un scurt email la adresa: alina.musat@hr-club.ropana luni, 01 iulie. 

Membru GOLD
Premium
Gratuit
Membru SILVER
Asociat
50 Euro + TVA
Membru BRONZE
Baza
50 Euro + TVA

Locatie

Parteneri anuali

Jobs

Poti consulta aici lista job-urilor de HR deschise in companiile membre HR Club. Daca esti membru HR Club si vrei sa promovezi un job din cadrul companiei tale, scrie-ne la adresa: office [at] hr-club.ro. Logheaza-te cu contul de membru HR Club si poti vedea CV-uri ale profesionistilor de HR in cautare de noi provocari. De asemenea, daca iti cauti un job, ne poti trimite CV-ul tau; acesta va fi vizibil doar membrilor HR Club, in sectiunea de CV-uri.

Genpact
Bucuresti
Accace
Timisoara
Accace
Bucuresti

Evenimente

JOBS

Poti consulta aici lista job-urilor de HR deschise in companiile membre HR Club. Daca esti membru HR Club si vrei sa promovezi un job din cadrul companiei tale, scrie-ne la adresa: office [at] hr-club.ro. Logheaza-te cu contul de membru HR Club si poti vedea CV-uri ale profesionistilor de HR in cautare de noi provocari. De asemenea, daca iti cauti un job, ne poti trimite CV-ul tau; acesta va fi vizibil doar membrilor HR Club, in sectiunea de CV-uri.

Genpact
Bucuresti
Accace
Timisoara
Accace
Bucuresti

Parteneri Anuali